Angajare în echipa Fundraising CCF/HHC Moldova

Căutam un coleg nou, pentru echipa de Fundraising local, care sa ne ajute în organizarea evenimentelor și acțiunilor de colectare de fonduri pentru programele CCF/HHC Moldova în lucru cu copiii!

Daca vrei sa înveți lucruri noi dint-un domeniu interactiv, captivant și în continuă schimbare, să cunoști oameni noi, să contribui la organizarea celui mai mare eveniment cultural și social în Moldova – Gala Generozității, precum și alte evenimente social-caritabile, îți oferim  un mediu prietenos în care sperăm sa te regăsești și cel mai important să trăiești fiecare succes alături de echipa care schimbă destine.

Postul vacant anunțat e valabil part time. Pe ansamblu, vei avea posibilitatea sa înveți lucruri noi deja testate de echipa, sa creezi si dezvolți noi experiențe, dar si sa câștigi experiență urmând strategia organizației în colectare de fonduri.

Cerințe

• Dorință, entuziasm si responsabilitate  în implementarea și conceptualizarea activităților de strângere de fonduri;

• Abilități solide de management al timpului, cu capacitatea de a fi flexibil, cu sarcini de muncă variabile, care includ termene-limită strânse;

• Cunoașterea limbii engleze și ruse constituie un avantaj.

  • Respectarea regulamentului de ordine internă și a Politicii de protecție a copilului

Condiții generale de lucru

• Dotări: telefon de serviciu, Computer, spațiu cu necesitați de lucru, toate într-o ambianță prietenoasă.

• Perioada de probă: 3 luni;

• Deplasări: deplasări periodice pentru vizite, realizare de parteneriate, negocieri.

Ce responsabilități vei avea?

• Implementarea activităților de strângere de fonduri cu accent pe contribuțiile primite de la donatori și companii private

• Menținerea bazei de date și a portofoliului donatorilor existenți și potențiali. .

• Planificarea evenimentelor/ acțiunilor de colectare de fonduri

  • Coordonarea campaniilor de strângere de fonduri speciale.

• Furnizarea de informații potrivite pentru relațiile cheie ale departamentului.

Cu noi vei avea parte de o echipă care se susține reciproc și vei ști exact ce ai de făcut, pentru că punem accept pe planificare, responsabilitate, angajament, dedicare, entuziasm, transparență și multă comunicare.

Așteptăm să ne trimiți:

  • O scrisoare de intenție în care să menționezi și despre lucrul (sau lucrurile) de care ești cea/cel mai mândru/ă până acum în viată ta si de ce.
  • Un Curriculum vitae (de dorit cu poza si profil de facebook)

Acestea împreună le trimiți la contact@ccfmoldova.org până la data de 25 iulie 2017.