Alătură-te echipei noastre!

Știai că în Moldova avem mulți oameni generoși? Alătură-te echipei noastre și vei putea descoperi oameni frumoși și povești care au nevoie de noi pentru a le schimba destinele.

Echipa Fundraising & Comunicare caută o persoană energică, inventivă, creativă și dornică de a contribui la munca CCF/HHC Moldova și la schimbarea situației copiilor din țară, care se va implica la organizarea de evenimente în scopul de colectare de fonduri.

Experiență și calificări:

  • Experiență de minimum 2 ani în implementarea și conceptualizarea activităților de strângere de fonduri sau experiență de vânzări, experiență în marketing;
  • Abilități solide de management al timpului, cu capacitatea de a fi flexibil, cu sarcini de muncă variabile, care includ termene-limită strânse;
  • Spirit antreprenorial;
  • Capacități de comunicare excelente;
  • Vorbirea limbii engleze și rusă.

Condiții generale de lucru, nivelul de salarizare:

  • Dotări: telefon de serviciu, laptop;
  • Zile de concediu: 28/an plus unele facilităti conform regulamentului intern al organizației;
  • Perioada de probă: 3 luni;
  • Deplasări: deplasări periodice pentru vizite, realizare de parteneriate, negocieri.

Responsabilități principale:

  • Identificarea posibililor finanțatori;
  • Inițierea contactelor cu finanțatorii;
  • Implementarea activităților de strângere de fonduri individuale și corporative;
  • Dezvoltarea și menținerea unui portofoliu propriu de donatori existenți si potențiali;
  • Coordonarea campaniilor de strângere de fonduri speciale;
  • Coordonarea evenimentelor / suport în realizarea evenimentelor;
  • Administrarea bazei de date pentru evidența parteneriatelor;
  • Sprijinirea echipei CCF/HHC Moldova prin furnizarea de informații potrivite pentru relațiile-cheie ale departamentului.

CV-urile și scrisorile de intenție cu minim 2 recomandări, inclusiv de la ultimul loc de muncă,  pot fi trimise la adresa contact@ccfmoldova.org  până în data de 29 martie 2019. Persoanele selectate în urma concursului de CV-uri, vor fi informate cu privire la data desfășurării interviului.